Ask.fm Hesap Silme Linki

Ask.fm hesabınızı tamamen silmeye karar verdiyseniz; Ask.fm hesap silme linki ile hesabınızı basit bir kaç adımda kapatabilirsiniz.

ask fm hesap silme
ask fm hesap silme

Ask.fm platformunda kayıtlı olan kullanıcılarına gizli veya normal bir şekilde soru sormayı sağlayan sosyal medya platformudur.

Sistem, Letonyalı uzmanlar tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Letonya tarafından internet ortamında yapılan ilk girişim olma özelliğini taşımaktadır.

Ask.fm sitesine kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, hesabı bulunan kullanıcılara site üzerinden kendinizi gizleyerek dilediğiniz soruyu sorabilmeniz mümkün.

Bu şekilde arkadaşlarınız yanınızdayken sormaya çekindiğiniz soruları rahat bir şekilde bu platform üzerinden sorup, cevaplamasını bekleyebilirsiniz.

Ask.fm günümüzde çok büyük bir kitleye hitap ederek birçok kullanıcıyı internet üzerinde bir araya getirmektedir.

Sosyal medya siteleri arasındaki yerini çok öncelerden almış olması nedeniyle birçok kullanıcı bu siteyi tercih etmektedir.

Farklı sebeplerden dolayı Ask.fm hesabınızı kalıcı olarak silmek isteyebilirsiniz.

Hesabınızı tamamen silmeye karar verdiyseniz; Ask.fm hesap silme işlemini yalnızca Ask.fm hesap silme linki ile tamamlayabilirsiniz.

Ask.fm hesap kapatma ve tamamen silme işlemi için sırasıyla yapılması gerekenler aşağıda yer almaktadır.

Ask.fm hesap silme

Siteden yararlandıktan sonra eğer oluşturmuş olduğunuz Ask.fm hesabınızı kapatmak istiyorsanız Ask.fm hesap silme işlemlerini başlatmanız gerekmektedir. Bu işlemleri başlatmadan önce bilmeniz gereken birkaç husus vardır.

  • Ask.fm hesap silme işlemini başlattıktan sonra daha önce profilinizde yapmış olduğunuz bütün hareketler ortadan kalkmış olacaktır.
  • Ask.fm hesap kapatma işlemine başlamak için öncelikle hesabınıza girmeniz gerekli.
  • Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi ayarlar sekmesinden profilinizi tamamen silmeniz mümkün değil! Bu sebeple hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ask.fm hesabınızı tamamen silme işlemini başlatabilmek için https://ask.fm/account/settings/delete-account bağlantısına tıklamanız gerekli.
  • Bu bağlantı haricinde profilinizde bulunan ayarlar bölümünden hesabınızı devre dışı bırakacak olursanız hesabınız tamamen silinmeyecek sadece pasif duruma getirilecektir!

Bağlantıya tıkladığınızda karşınıza Ask.fm hesap silme ekranı gelecek. Aşağıda resmi bulunan Ask.fm hesap silme ekranı ve uyarı metnini gördüğünüzde şifrenizi girmeniz istenecek.

ask.fm hesabını tamamen silme

Şifrenizi girdikten sonra “ASK FM’den çık” yazan butona tıkladığınızda Ask fm hesap silme işlemini başlatmış olacaksınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra hesabınız 30 günlük bir dondurma sürecine girecektir. Bu 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yapmanız durumunda hesabınız yeniden aktif hale getirilir. Fakat 30 gün boyunca herhangi bir giriş eyleminde bulunmazsanız hesabınız kalıcı olarak sistem üzerinden silinecektir ve bir daha hesabınıza erişme şansınız olmayacaktır. Aynı zamanda bu işlemleri illaki bilgisayar üzerinden uygulamanıza gerek yok. Mobil telefonunuz aracılığıyla da paylaşmış olduğumuz Ask.fm hesap silme linkine tıklayarak hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Dilerseniz hesabınızı sildikten sonra yeniden kaydolup bir profil oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu profil sayesinde tekrardan arkadaşlarınıza soru sorup cevaplarını alabilirsiniz.

Ask.fm hesap silme – önemli!

Yukarıda verdiğimiz Ask.fm hesap silme linki hesabınızı tamamen silmenize olanak tanıyan linktir. Ask.fm hesabınızı kalıcı olarak silmek için ilgili bağlantıyı kullanmalısınız.

Önceki İçerikTwitter hesap silme
Sonraki İçerikCivan Perçemi Faydaları ve Zararları

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz